آشیانه مرغ مادر

انتقال مطمئن تخم مرغ به میز جمع آوری و همچنین اطمینان از حفظ کیفیت بالای تخم ها اصلی ترین کاربرد آشیانه مرغ مادر می باشد. آشیانه بخشی از فارم بوده که محل تخمگذاری مرغ مادر می باشد . با توجه به اهمیت هر کدام از تخم های مرغ مادر، لانه می بایست امن ترین منطقه سالن باشد. آشیانه های اتوماتیک در فارم های مادر بهترین شرایط برای تخمگذاری مرغ مادر فراهم می کنند.

nest-automatic-breeder-interface

مشخصات آشیانه مرغ مادر

 • جنس نوار تخم مرغ از پلی پروپیلن
 • توانايي جمع آوري تخم مرغ بدون لرزش نوار
 • توانايي کنترل سرعت نوار تخم مرغ
 • ابعاد اسلت پلاستيکي : 60 * 120 و 60*100
 • جنس اسلت از پلی پروپیلن با کيفيت بسيار عالي
 • تنوع رنگ اسلت و ارائه در رنگ هاي مختلف از جمله سفيد ، مشکي ، خاکستري
 • نصب ساده و فوري
 • نصب سيستم بدون نياز به جوشکاري
 • کاهش درصد تخم مرغ شکسته
 • فضای تامینی به ازای هر پرنده: 400 سانتیمتر مربع
 • این لانه های دارای پایه های فلزی است، همچنین جهت جلوگیری از آسیب رسیدن به پرنده تمام لبه ها برگردان می باشد .
breeder-nest-whole-view
breeder-nest-inside
breeder-nest-breeder
breeder-nest-egg-collection
 
 
breeder-nest-whole-view
breeder-nest-inside-automatic
breeder-nest-breeder
breeder-nest-egg-collection

نحوه عملکرد اجزا آشیانه

آشیانه های تولید شده در مجموعه تیناصنعت از بخش های مختلفی تشکیل شده است. در لیست زیر می توانید شیوه عملکرد هر یک از بخش ها را مشاهده کنید.

انتقال مطمئن تخم مرغ ها به میز جمع آوری تخم مرغ است که این عمل از طریق نوار تخم مرغ جمع کن صورت می گیرد. نحوه طراحی این سیستم به گونه ای است که ضمن انتقال این تخم مرغ ها از کثیف شدن آنها جلوگیری می کند

h-type-cage-feeding

در صورت استفاده از این نوع آشیانه، هزینه مصرفی نیروی انسانی کاهش یافته و همچنین میزان تخم مرغ¬های شکسته و ترک خورده تا حد زیادی کاهش می یابد. همچنین در این سیستم نحوه طراحی به گونه ای است که برخلاف سیستم های قدیمی، تخم مرغ ها کاملا تمیز باقی خواهند ماند و در نتیجه درصد هچ بالاتری خواهیم داشت

h-type-cage-watering-nipple

آشیانه به دو فرم ساده و دو سقفی ساخته می شود. در نوع ساده که از یک سقف مسطح و یا شیبدار استفاده می شود، شیب از جلو به عقب بوده که باعث نورگیری بهتر و عدم تجمع آب باران می شود. در ساختمان دو سقفی، سقف اصلی شیب دار است و فضای بین سقف اول ودوم بعنوان انبار می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

a-type-cage-manure-cleaning

عملکرد آشیانه طوری است که با بالا آمدن و قرار گرفتن به عنوان درب آشیانه، تمام فضولات و پر از داخل آشیانه خارج شده و به این صورت کفی آشیانه همیشه تمیز می ماند.

چرا تیناصنعت؟

شرکت تینا صنعت با همکاری چند شرکت فنی مهندسی و قطعه سازان وابسته تا کنون اقدام به طراحی ، تولید و نصب دستگاههای مخلتف و متنوعی در زمینه های گوناگون نموده است این شرکت همواره سعی داشته طراحی خود را با توجه به تجربیات گذشته ، نمونه های موجود و بهره گیری از مهندسین مجرب انجام دهد و در بخش ساخت و مونتاژ نیز همواره با کنترل مداوم و دقیق و همچنین با استفاده و مشاوره از افراد متخصص سعی در بالا بردن کیفیت محصولات نموده است.

قیمت مناسب
ارسال سریع
کیفیت بالا
مشاوره تخصصی

محصولات مرتبط