آبخوری اتوماتیک نیپل

تامین آب بهداشتی و گوارا و به اندازه مورد نیاز مرغ ها و جوجه ها توسط آبخوری مرغ استاندارد یک نیاز اساسی و حیاتی محسوب می گردد و بی توجهی به آن خسارات جبران ناپذیری به پرورش دهنده طیور وارد می کند. در آبخوری نیپل ظرف آب به صورت بسته می باشد و تنها وقتی که مرغ یا جوجه به نوک پستانک نیپل نوک میزند آب دریافت میکند. سیستم آبخوری نیپل به عنوان یک منبع مطمئن و بهداشتی برای آب آشامیدنی، خود را درصنعت پرورش مرغ ثابت کرده است.

nipple-watering

مشخصات آبخوری نیپل

  • سیستم کاملاً اتوماتیک
  • عدم نیاز به پر کردن مکرر مخزن
  • آب تازه و تمیز پیوسته در دسترس پرنده قرار دارد.
  • بهداشتی ترین روش بوده و براحتی قابل نظافت و شستشو می باشد.
  • کاربر پسند، قابل تنظیم مرکزی با سیستم وینچینگ
  • در مصرف آب، دارو و واکسن ها صرفه جویی قابل ملاحظه ای می شود.
  • با توجه به قابلیت تنظیم ارتفاع حتی برای جوجه های یک روزه هم قابل استفاده می باشد.
  • ابخوری نیپل با حرکت 360 درجه در تمامی جهات آب را براحتی دردسترس مرغ و جوجه قرار می دهد.
  • رشد یکنواخت گله
nipple-automatic-watering
nipple-automatic-watering
nipple-automatic-watering
nipple-automatic-watering
 
 
nipple-automatic-watering
nipple-automatic-watering
nipple-automatic-watering
nipple-automatic-watering

مشخصات فنی آبخوری نیپل

آبخوری نیپل تولید شده در مجموعه تینا صنعت از بخش های مختلفی تشکیل شده است. در لیست زیر می توانید شیوه عملکرد هر یک از بخش ها را مشاهده کنید.

آبخوری نیپل به گونه ای طراحی شده که میزان خروج آب از آن به قدری کم است که بر روی زمین نمی ریزد ( مشروط بر اینکه آبخوری نیپل سالم باشد) و هنگامی که مرغ از آن استفاده می کند خیس نمی شود و یا آب بر روی کف قفس مرغ تخمگذار یا بر روی بستر نمی ریزید که منجر به خیسی کف و ایجاد آلودگی شود

nipple-watering-system

ظرفیت هاپر: 100کیلوگرم
حداکثر طول خط: 100متر
قطر لوله: 45 میلیمتر
قطر بشقاب: 33 سانتی متر
ارتفاع لبه بشقاب: 5 سانتی متر
قدرت موتور: 1 اسب بخار
تعداد بشقاب در هر لوله 4متری: 5عدد
تعداد مرغ / بشقاب: 50-80عدد

در این نوع آبخوری ، آب مستقیما از منبع وارد لوله های نیپل می شود و سپس وارد پستانک نیپل می شود و هنگامی که پرنده به نوک پستانک نیپل ضربه می زند نوک آبخوری نیپل بالا می رود و آب به صورت قطره ای از نوک آبخوری نیپل خارج می شود.

valenta-feeding-pan

در هنگام لوله کشی خطوط آبخوریها باید به این نکته توجه کرد که آبخوری مرغ و دانخوری مرغ باید در طول سالن و به صورت یک در میان قرار داده شوند و فاصله هر خط آبخوری از دانخوری 5 متر باشد و خطوط آبخوری به دلیل اهمیت بیشتر یک خط بیشتر باشد اگر این فاصله و تعداد خطوط آبخوری رعایت نشود منجر به رشد ناهمسان طیور می شود

nipple-watering-system

چرا تیناصنعت؟

شرکت تینا صنعت با همکاری چند شرکت فنی مهندسی و قطعه سازان وابسته تا کنون اقدام به طراحی ، تولید و نصب دستگاههای مخلتف و متنوعی در زمینه های گوناگون نموده است این شرکت همواره سعی داشته طراحی خود را با توجه به تجربیات گذشته ، نمونه های موجود و بهره گیری از مهندسین مجرب انجام دهد و در بخش ساخت و مونتاژ نیز همواره با کنترل مداوم و دقیق و همچنین با استفاده و مشاوره از افراد متخصص سعی در بالا بردن کیفیت محصولات نموده است.

قیمت مناسب
ارسال سریع
کیفیت بالا
مشاوره تخصصی

محصولات مرتبط